שלב 1: צפו בהדרכה כאן למטה:

שלב 2: הגיע הזמן להצליח!

השאירי פרטים ואחזור אלייך לשיחת ייעוץ חינמית:

יחד ניצור שינוי אמיתי, שעובד לאורך זמן ומביא תוצאות.
תוכנית מדהימה המשלבת כושר-תזונה-ומוטיבציה ברמה יומיומית,
 ליווי אישי קבוע 1X1 ומערכת מדדים ששומרת עלייך בקצב ובכיוון הנכון.

לקוחות מפרגנות

שאלות נפוצות

קודם כל התוכנית תתן לך בהירות מקסימלית לגבי היעד שלך והדרך אליו. 

אחר כך נתקוף בכל החזיתות: 

  • תוכנית מוטיבציה עוצמתית הכוללת סרטוני מוטיבציה לאורך השבוע, תוכנית מדדים אישית, ו"מחברת המלכה" שתגביר לך עוד יותר את האנרגיה ותגביר את המיקוד שלך.
  • תוכנית תזונה מושלמת וחדשנית המבוססת על מחקרים עדכניים, גם היא לאורך השבוע. בתוכנית כללים ברורים החל מהיום הראשון, ועד לשחרור שלך מהתמכרויות מיותרות.
  • תוכנית כושר מעצימה, סוחפת ומחסלת שומנים בקצב מהיר. מאוד מהיר.
  • ויש עוד: עמוד השינוי הויזואלי שלך, עמוד המתכונים הבריאים, מאמרים ותובנות, ובונוסים רבים נוספים 🙂
  • וכמובן, חברות לדרך: הצטרפות לקבוצת הוואטסאפ התומכת, ולקבוצת הפייסבוק הסודית שלנו.

תוכנית התזונה היא חלק מרכזי בתוכנית ההרזייה שלנו. 

שילבנו בה ידע מכמה עולמות תוכן, כדי לבנות תוכנית שתעבוד באמת, ותוכל לעשות לך "סוויצ'" בראש לגבי התזונה שלך.

תוכנית התזונה תיקח אותך צעד צעד, לאט לאט, אל המקום בו את וגופך חוזרים לחיות בהרמוניה. אל המקום בו האנרגיה שלך חוזרת אלייך.

את מסוגלת לחזור לעצמך.

רמת המוטיבציה שלך חייבת להישאר גבוהה לאורך כל התכנית ולכן השקענו רבות בכלים ותכנים שיעצימו את האנרגיה והמוטיבציה שלך להשגת המטרה! 

התוכנית כוללת מדדים יומיים שיגרמו לך לזכור לאורך כל היום שאת בתוכנית הרזייה, שאת משקיעה בעצמך.

לאורך השבוע יובילו אותך סרטוני מוטיבציה מיוחדים מאוד, משלושה סוגים: סרטונים מעמתים שיזכירו לך שאת מסוגלת להתמודד מול הקושי והפחד, סרטוני "I AM" שיזכירו לתת-מודע שלך שאת מסוגלת לעשות את זה, וסרטונים הכוללים כלים פרקטיים להעצמה אישית והצלחה.   

בנוסף, "מחברת המלכה" מזכירה לך מי את, כמה את עוצמתית ומצליחה, ומהם הערכים שמובילים אותך. 

הגיע הזמן לצאת לחופשי, להגשים את החלום שלך. הגיע הזמן לרדת במשקל ולחזור לעצמך.

בתוכנית הכושר, כל אימון הוא חוויה מהנה, תוך איזון נכון בין השגת המטרות לבין הידיעה שלחזור לכושר לפעמים מלווה באתגר, נפשי ופיזי. הלמידה שתצאי איתה היא החשובה ביותר, וזוהי הלמידה כמה את חזקה.

 

אנחנו מאמינים בך. בנינו אימונים ותרגילים ברמה שעולה לאט לאט. אלו אימונים שמטרתם השגת מקסימום שריפת שומן לאורך 24 שעות, ובהמשך חיטוב ובניית שרירים שעוד תתגאי בהם. 

בכל אימון אני מבצעת את התרגילים יחד איתך, מדגימה, נותנת דגשים ותרגילים חלופיים אם קשה. האימון מתבצע בצורה נגישה, נעימה וברורה.

 

שוב, אנחנו מאמינים בך. האם את מאמינה בעצמך?

בכל יום תתבקשי ע"י המערכת "לכוון" מספר סליידרים.

הסליידרים מבטאים את הביצוע של פעולות ספציפיות הנדרשות לחזרה למשקל התקין שלך. לאחר מספר ימים תתחילי לראות שיקוף של מצבך ואפיון של המקומות בהם את צריכה להשתפר. 

מערכת המדדים לא רק מסבירה לך מה קרה בעבר, היא עוזרת לך ללמוד מהעבר.

אבל זה לא הכל, במבט לעתיד, ההשתתפות היומיומית שלך בביצוע המדדים יוצרת למוח "סכימה זמינה" של תזכורות ואיתותים: להקשיב לגוף, לחזור לשליטה מלאה, ולשבור דפוסים ישנים שהתקבעו. 

גם במהלך התוכנית, וגם לאחריה- כל דפוס בעייתי ספציפי שהיה לך (למשל, שתייה של מעט מדי מים) יקבל אצלך בתודעה מקום חדש לתיקון ולצמיחה. 

הידיעה לגבי הקושי ואיפה הוא נמצא, מאפשרת הגעה למצב של בהירות. כשיש לך בהירות, האומץ והכוח שלך מתגלים ואת יוצרת שינוי. 

אנחנו מאמינים בכוח שלך להצליח

מחברת המלכה תזכיר לך בצורה יומיומית 2 דברים מרכזיים: כמה את מוצלחת וחזקה, ומהו היעד המדוייק שלך.

כלומר, זהו כלי שנועד להביא אותך לתודעה הברורה: את יודעת מה את שווה, את יודעת מה את עושה, ואת יודעת בדיוק איך את הולכת להשיג את זה. 

התהליך ב"מחברת המלכה" לא קורה מעצמו, את עומדת להיות שותפה פעילה. התפקיד שלנו הוא רק להנחות ולאפשר לך לבטא ולראות בכל יום את מי שאת באמת: מלכה. 

הגיע הזמן.

תכנית כושר לבד? לא מספיק!

תוכנית תזונה לבד? לא מספיק!

שילוב של שני התחומים הללו יחד, במעטפת של מוטיבציה, פיקוח של מדדים, שמכווינים אותך יום- יום בדרך להצלחה- כל אלה מוציאים ממך את המלכה שבך, זו שמצליחה לכבוש כל יעד!

אימוני הכושר הם מגוונים ביותר. כל יום את מתאמנת יחד איתי, שורפת שומנים, מתחטבת ומתעצבת.

שיעורי התזונה מנפצים מיתוסים שהאמנו בהם במשך שנים, מכווינים אותך לתזונה נכונה, ובעזרתם את נהנית מהאוכל שאת מכניסה לפה כשאת יודעת שהוא טוב לך ובריא לך. כך, תתחילי לאכול נכון והמשקל ירד בהתאם. 

תכנית לירידה במשקל אונליין היא האפקטיבית, הנוחה והגמישה ביותר, שכן היא חוסכת את המשאב היקר לנו ביותר והוא: זמן. תוכלי להתאמן בלי הצורך לצאת ולהיתקע בפקקים, לחכות לבייביסיטר, לחפש חנייה או לוותר לעצמך עד האימון הבא. לצאת לדיאטנית? אין צורך! חסכי את הכסף ואת עוגמות הנפש. אנחנו דואגים בתכנית לשמור לך על מוטיבציה גבוהה והמדדים משאירים אותך בפוקוס אל עבר היעד שלך.

.

אנחנו לא מאמינים בתזונה לפי תפריט. אנחנו נותנים לך את הכלים והיכולת להבין מה טוב לך ומה לא. בעזרת השיטה של "הילה בן עמרם". את נמנעת מתסכולים, פועלת נכון, ורואה תוצאות מהר!  
כל שינוי שתעשי כש"כופים עלייך" משהו מבחוץ, לא יעבוד לאורך זמן. יש צורך ב"סוויצ'" בראש לגבי התפריט, לא בהכתבה של תפריט שאת מרגישה שנכפה עלייך.