קצת עלי

הילה בן עמרם

היי בנות!

ברוכות הבאות לאתר שלי, לחלק חשוב בהגשמת החזון שלי בחיים: להביא כמה שיותר נשים חזרה לגוף המושלם שלהן מתוך הבנה, עוצמה ואנרגיה. החזון הזה לא התגבש ביום אחד, הוא תוצאה של שנים בהן סבלתי מעודף משקל, ולאחר מכן מהרזייה קיצונית, ושוב עודף משקל. אלו היו שנים בהן לא הבנתי את התהליכים המתחוללים בגוף שלי, ואת הקשר שלהם לתזונה. לא הבנתי עד כמה הייתי מכורה לסוכר, לשוקולד ולעוד הרגלים ודפוסי אכילה שדרדרו אותי למצב ירוד פיזית. והמישור הפיזי השפיע בתורו על המישור הנפשי. העייפות הפיזית הזו תורגמה לעייפות נפשית, לבריחה ממאמץ ומחויבות, לזיוף שלי מול עצמי. והאנרגיה היקרה שלי, שמחת החיים שתמיד הייתה בי, ירדה גם היא.

עד שהבנתי את הקשר. הקשר בין השכל, הגוף, והנפש. הבנתי כמה עדין היחס בניהם וכמה רמת האושר שלי תלויה בכך. בנקודה הזו חיי השתנו לחלוטין. התחלתי לחקור את כל שלושת התחומים, והצמא שלי למידע הלך וגדל ככל שהבנתי את התרמיות של תאגידי המזון, והתרופות. קראתי עוד ועוד מחקרים אוביקטיביים, והתחלתי להבין עד כמה מישהו מרוויח וכולא אותי במלכודת של התמכרות על חשבון הבריאות והאנרגיה שלי.

מנגד, למדתי איך להפעיל ולשמר מוטיבציה ואנרגיה, ואיך ליישם כלים שיחזירו אותי למי שאני, למי שהייתי מזמן ושכחתי, לילדה המאושרת והשמחה שהייתה קמה מוקדם בקלות, רצה ורוקדת ברחבי הבית, הילדה שלא היה לה אכפת "מה אחרים יחשבו", מלאת רעיונות ויצירתיות…

והצלחתי להשתחרר מהמלכודת. ברגע הזה, הרגשתי אושר וסיפוק אדירים. הרגשתי שאני חופשייה ומאושרת מאי פעם, וזה היה הרגע שידעתי בדיוק מה אני צריכה וחייבת לעשות: אני צריכה ללמד כל אדם ששרוי במצב בו הייתי- איך להשתחרר.

נרשמתי לעשרות סדנאות העצמה אישית, עברתי קורס מאמנים (קואוצ'ינג), ועשיתי כמעט את כל הקורסים שיש למכון ווינגייט להציע (ספינינג, חיטוב ועיצוב, TRX, אימון אישי, אנטומיה, אירובי, הדרכת חדר כושר, פילאטיס) ואפילו שנתיים של לימודי פסיכותרפיה. יצרתי הרגל של קריאת מחקרים ומאמרים בצורה שבועית והצלחתי לגבש תפיסת עולם שעזרה לי לא רק בתחום הירידה במשקל, אלא בכל תחום בחיים.

ב-12 שנים של אימונים אישיים וקבוצתיים פיתחתי את היכולת לכוון ולהוביל נשים קדימה להצלחה, להגיע לקצה היכולת, להרגיש טוב עם עצמן ולהתאהב בעולם הבריאות מחדש. להתאהב בעצמן מחדש.

במהלך הזמן פגשתי את בעלי אריאל, וילדתי 5 נסיכות מתוקות שכל אחת מהן עולם ומלואו. הלידות היו קשות, אך מערכת היחסים החדשה שלי עם הגוף שלי אפשרה לי לחזור, אפילו אחרי לידת תאומות גדולות יחסית (יותר מ-3 ק"ג כל אחת), אל הגוף המושלם שלי. הרבה אמרו לי שזה יהיה בלתי אפשרי, אבל הקוביות בבטן לא משקרות, ולא, זה ממש לא גנטי.

הקמנו אני ואריאל יחד את האתר הזה, כדי להראות לך שיש דרך אחרת. כדי לפתוח לך את העיניים לגישה אחרת, מצמיחה יותר.

היעד שלך פנימי והוא את עצמך, היעד שלך הוא לחזור לעצמך.

יהיה נהדר לאמן גם אותך, ולראות איך את מצליחה. אם תבחרי ללכת איתי, אני מבטיחה לתת ככל שאוכל בשבילך. כי את, כן את, חלק מהחזון שלי לעולם מאושר יותר.

באהבה

הילה

Hila Ben Amram

גלי את התוכנית המותאמת שלך