תוכנית ההרזייה של הילה בן עמרם

תוכנית ההרזייה של הילה בן עמרם, הינה שיטה מהפכנית לירידה במשקל, המביאה לאיכות חיים ולהעלאת המוטיבציה והאנרגיה. 

התוכנית נבנתה תוך הבנה מעמיקה ומתוך נסיון אישי של המאמנים הילה ואריאל בן עמרם. 

אנו מבינים כי לעלייה במשקל ישנן סיבות רבות. יש צורך במעטפת כוללת שתשאיר אותך בפוקוס על המטרה, תתן לך את הידע הנכון, ואת הליווי האישי עד להצלחה. 

לכן, התוכנית שלנו כוללת מספר מרכיבים שיעזרו לך מכל הכיוונים, עד להצלחה:

 • סדנה בת 4 מרכיבים מרכזיים:

   1. סדנת התזונה: שתוביל אותך צעד צעד, אל עבר ההבנה של הדרך בה גופך עובד בכל הנוגע לאוכל, ותביא אותך לתובנות שיגרמו לך לכבד את עצמך ולשלוט בכל נושא האכילה.
   2. סדנת המוטיבציה: כדי להגיע לשינוי חיצוני יש צורך בשינוי פנימי. סדנת המוטיבציה היא סדרה של סרטונים עוצמתיים שיעזרו לך לעשות שינוי תפיסתי בכל הנוגע להתמודדות עם קושי. אלו סרטונים שיזכירו לך מי את, כמה את חזקה, וכמה כוח יש לך כדי להצליח. בסדנה שילוב של כלים פרקטיים יחד עם עבודה על שינוי פרדיגמות בתת-המודע. 

   3. סדנת הכושר: הגוף שלך רוצה לחזור לעצמו. יכול להיות שכושר נשמע לך כרגע כמו דבר קשה, או כמטלה שחייבים לעשות, אבל למעשה פעילות גופנית היא דבר בסיסי שהגוף שלך בנוי לבצע, ושבלעדיה הוא נובל. האנרגיה שלך נמצאת גם במישור הפיזי, ואימוני הכושר שלנו יובילו אותך, לאט לאט, בחזרה לאהבה לספורט, לתנועה, בהרבה אדרנלין וכיף. האימונים מתבצעים ע"י  הילה תוך מתן דגשים והסברים, עד 6 ימים בשבוע, למשך 10-20 דקות בכל יום, בדרגת קושי שעולה בהדרגה.

   4. הליווי האישי: שיחה שבועית קבועה אמיתית בזום עם המנחה של התוכנית, הילה כבר עברה מה שאת עברת ויודעת בדיוק איך להוציא אותך מהמצב. היא כבר שמעה את כל התירוצים ומכירה את כל הפחדים והכאב האמיתי. הילה כאן כדי לחשוף לך אותם מול הפנים. יש 12 שיחות כאלה בתוכנית VIP.

    תוכנית מדדים אישית לא תוכלי להתקדם ליעד, בלי לדעת מהו היעד, והיכן את נמצאת ביחס אליו בכל רגע נתון. המערכת שפיתחנו עוקבת אחרי המדדים שלך, והפעולות הקשורות לתזונה, אנרגיה וכושר, כך שבכל רגע נתון את יודעת אם את בכיוון הנכון, ומה ניתן לשפר. שינוי הגישה ושינוי ההרגלים שלך יופיעו ממש על הגרף, תוכלי ללמוד את הנקודות בהן יש לך קושי ואת המקומות בהם את מצליחה ומצטיינת. הפרמטרים יאפשרו לך להבין מהן נקודות החולשה המרכזיות שגרמו לך לעלייה במשקל, והיכן כדאי להשקיע יותר מאמץ ולימוד, על מנת ללמוד מהטעויות ולצמוח

    מחברת המלכה: תוכנית להרמת האנרגיה והגברת המיקוד שלך. אחד האוייבים הכי גדולים של המסע לעבר הגוף שתמיד חלמת עליו, הוא אובדן כוח הרצון. שככל שעוברים הימים, הכוח הרצון שלך מתפוגג וערפל גדול עוטף את המוטיבציה שהיתה לך בתחילת הדרך. את שוכחת למה את עושה את זה, שוכחת כמה חשוב לך להצליח, והדפוסים הישנים מתחילים לנהל אותך מחדש. בדיוק בגלל זה בנינו מערכת שתשים לך מול העיניים כל הזמן את ההצלחות, ואת היעד שלך. מערכת שתזכיר לך, שאת מלכה, ושהגיע הזמן לשלוט במציאות חייך.
    את עומדת להיכנס למסלול מאתגר. מחברת המלכה תזכיר לך מי את, מה את שווה, ולאן את מקדמת את עצמך עכשיו. זה כלי קריטי להצלחה שלך, ואת תרוויחי אותו גם לתחומים אחרים בחיים. 

זו התוכנית שלנו. התקדמות ברורה ומעצימה, עד ההצלחה, ולתמיד. השינוי יחלחל לתוכך ויהפוך להיות חלק ממך.

תוכלי לגלות כבר עכשיו כמה זמן יקח לך להגיע למשקל שאת באמת רוצה, ולעקוב אחר ההתקדמות היומיומית שלך. 

מאחלים לך הצלחה רבה, אנו מבטיחים לעשות הכל כדי להצדיק את האמון שנתת בנו.

תוכנית התזונה היא חלק מרכזי בתוכנית ההרזייה שלנו. 

שילבנו בה ידע מכמה עולמות תוכן, כדי לבנות תוכנית שתעבוד באמת, ותוכל לעשות לך "סוויצ'" בראש לגבי התזונה שלך.

 • שילבנו את כל מה שלמדנו במהלך השנים כמאמנים, החל מקורס המאמנים ועד לימודי פסיכותרפיה וקואוצ'ינג.
 • שילבנו לימוד מחודש של עשרות מחקרים עדכניים, שמנפצים תאוריות קיימות בתחום התזונה (למשל שאין צורך לאכול ארוחות קבועות, ששומן לאו דווקא מזיק, ועוד)
 • עשור של אימונים אישיים למאות נשים וגברים, הכוללים שיחות נפש רבות, היוו את המחקר הפרטי שלנו. גילינו תובנות חשובות בתחום התזונה שקשורות לתרבות הישראלית שלנו, כמו גם למצב הנפשי והסטרס בו אנו נמצאים. הבנו טוב יותר את הקשיים, את הצרכים ואת ההתאמה הנדרשת כדי להצליח לעשות שינוי אמיתי. אנו מכירים את הבעיה מקרוב, לא רק ממחקרים שנעשו בהרווארד אלא מהשטח הישראלי עצמו.
 • נסיון אישי- התמודדות עם משקל עודף, התמכרות לסוכר, שתיית אלכוהול ועישון היו מנת חלקנו למשך לא מעט שנים. בזכות המהפך האישי שלנו, אנחנו מבינים איך את מרגישה ויודעים שהיעד שלך עשוי להיות מאתגר, קשה, אפשרי, ושווה את זה. 

 

דווקא בזכות כל אלה, בנינו תוכנית תזונה שתיקח אותך צעד צעד, לאט לאט, אל המקום בו את וגופך חוזרים לחיות בהרמוניה, אל המקום בו האנרגיה שלך חוזרת אלייך.

את מסוגלת לחזור לעצמך. וזה תהליך מדהים. הצטרפי אלינו.

 • מוטיבציה זה שם המשחק.

מכירה את זה שאת מחליטה לרדת במשקל, ויש לך מוטיבציה והרגשה אדירה ש"הנה, הפעם אני הולכת להצליח, ושום דבר לא יעצור אותי!", ואז אחרי שבוע, את עוצרת אותך. 

אנחנו מכירים את הסיטואציה. בחיים הפרטיים שלנו החלטנו לפתור אותה, ואנחנו רוצים להעביר אלייך את הידע החשוב הזה. 

במהלך 12 השנים האחרונות השתתפנו בעשרות קורסים וסדנאות בנושא העצמה אישית, ופיתוח יכולות מאסטרי. השתתפנו בקורסים רבים ושונים של העצמה אישית ולמידה להצלחה (22 קורסים וסדנאות במצטבר כולל קורס קואוצ'ינג ומיינדפולנס).

הכנו עבורך כלים שישאירו אותך בפוקוס לאורך כל הדרך: 

 • לאורך השבוע יובילו אותך סרטוני מוטיבציה מיוחדים מאוד, משלושה סוגים: סרטונים מעמתים שיזכירו לך שאת מסוגלת להתמודד מול הקושי והפחד, סרטוני "I AM" שיזכירו לתת-מודע שלך שאת מסוגלת לעשות את זה, וסרטונים הכוללים כלים פרקטיים להעצמה אישית והצלחה.   
 • מדדים יומיים שיגרמו לך לזכור לאורך כל היום שאת בתוכנית הרזייה, שאת משקיעה בעצמך. המדדים ידרבנו אותך להתמודד טוב יותר אל מול האתגרים שיבואו, גם כשהמוטיבציה הראשונית שלך תישחק מעט. בכל זמן תדעי מהם התחומים בהם יש לך צורך בתיקון ובצמיחה ותשימי עליהם דגש. 
 • מחברת המלכה תזכיר לך מהי המטרה שלך וכמה את עוצמתית בכל רגע. 

רמת המוטיבציה שלך חייבת  להישאר גבוהה לאורך כל התכנית ולכן השקענו רבות בכלים ותכנים שיעצימו את האנרגיה והמוטיבציה שלך להשגת המטרה! 

הגיע הזמן לצאת לחופשי, להגשים את החלום שלך. הגיע הזמן לרדת במשקל ולחזור לעצמך.

אחרי 12 שנים בהן אנחנו מאמנים אימונים אישיים וקבוצתיים, יש לנו את הניסיון והידע הנחוץ. היכולת ליצור שינוי כל כך משמעותי אצל אדם אינדיבידואלי, לעורר כוח רצון בכל פעם מחדש, להתאים אימון שייצור חוויה וציפייה גם לאימון הבא, תוך התחשבות בצרכים האישיים ורמת הכושר הגופנית והמנטלית- כל אלה יצרו אצלנו יכולת שלא לומדים בשום מקום אחר- מלבד בשטח. 

בשיחות פנים אל פנים, בכאב משותף, בהצלחות משותפות, למדנו מהו אימון אישי אמיתי

למדנו את הקושי, את הפחד, את ההרגלים, את התבניות. למדנו איך אדם יכול להתרחק מספורט כמו מאש, ואיך ניתן להחזיר אותו, לאט לאט, למצב שאיתו הוא נולד- כאדם אנרגטי, בכושר שיא, וללא "מצבורים" מיותרים. 

בתוכנית הכושר, כל אימון הוא חוויה מהנה, תוך איזון נכון בין השגת המטרות לבין הידיעה שלחזור לכושר לפעמים מלווה באתגר, נפשי ופיזי. הלמידה שתצאי איתה היא החשובה ביותר, וזוהי הלמידה כמה את חזקה.

אנחנו מאמינים בך. בנינו אימונים ותרגילים ברמה שעולה לאט לאט. אלו אימונים שמטרתם השגת מקסימום שריפת שומן לאורך 24 שעות, ובניית שרירים שעוד תתגאי בהם. 

שוב, אנחנו מאמינים בך. האם את מאמינה בעצמך?

התוכנית דורשת השתתפות מלאה והשקעה אישית בתהליך. בכל יום תתבקשי ע"י המערכת "לכוון" מספר סליידרים.

הסליידרים מבטאים את הביצוע של פעולות ספציפיות הנדרשות לחזרה למשקל התקין שלך. לאחר מספר ימים תתחילי לראות שיקוף של מצבך ואפיון של המקומות בהם את צריכה להשתפר. 

מערכת המדדים לא רק מסבירה לך מה קרה בעבר, היא עוזרת לך ללמוד מהעבר. ההשתתפות היומיומית שלך בביצוע המדדים יוצרת למוח "סכימה" זמינה של תזכורות ואיתותים- להקשיב לגוף, לחזור לשליטה מלאה, ולשבור דפוסים ישנים שהתקבעו. 

גם במהלך התוכנית, וגם לאחריה- כל דפוס בעייתי ספציפי שהיה לך (למשל, שתייה של מעט מדי מים) יקבל אצלך בתודעה מקום לתיקון ולצמיחה. 

הידיעה לגבי הקושי ואיפה הוא נמצא, מאפשרת הגעה למצב של בהירות. כשיש לך בהירות, האומץ והכוח שלך מתגלים ואת יוצרת שינוי

אנחנו מאמינים בכוח שלך להצליח

 

שנים של אימונים אישיים שביצענו, לימדו אותנו משהו. הן לימדו אותנו שתהליך של ירידה במשקל הוא לא רק לבצע אימוני ספורט. למעשה, הספורט הוא כלי עזר בתהליך של ירידה במשקל. 

הקושי האמיתי נמצא בראש. הפחד נמצא בראש. המכשול היחיד שלך כשאת מסתכלת אל עבר היעד, הוא את. 

בתוכנית הזו אנחנו רואים אותך בגישה הוליסטית של קשר הדוק בין גוף, נפש ונשמה. בין כל חלקי האדם שאת, קיימת אחדות, דינאמיקה והשפעה הדדית. כדי ליצור אצלך שינוי אמיתי לאורך זמן, יש צורך לתרגל שינוי מחשבתי לצד האימון הגופני. 

יש לנו צורך, בליווי תהליך הכושר, להכווין גם את המוח- לשנות דפוסים ישנים, ולצמוח.

מחברת המלכה תזכיר לך בצורה יומיומית 2 דברים מרכזיים: כמה את מוצלחת וחזקה, ומהו היעד המדוייק שלך.

כלומר, זהו כלי שנועד להביא אותך לתודעה הברורה: את יודעת מה את שווה, את יודעת מה את עושה, ואת יודעת בדיוק איך את הולכת להשיג את זה. 

התהליך ב"מחברת המלכה" לא קורה מעצמו, את עומדת להיות שותפה פעילה. התפקיד שלנו הוא רק להנחות ולאפשר לך לבטא ולראות בכל יום את מי שאת באמת: מלכה. 

הגיע הזמן.