איך מתחילים

התוכנית של הילה בן עמרם, היא תוכנית מושקעת ביותר, שבאה לעזור לך לעשות סוויצ' ולחזור לעצמך- למי שתמיד היית: חזקה, אנרגטית, קלילה וחטובה. הדרך לשם, היא חוויתית, עוצמתית ומלאת הנאה, תוך מעקב צמוד והוראות מפורטות בכל יום. 

בכל יום הסדנא תעזור לך לבצע מעקב אחרי מדדים חיוניים לירידה במשקל, ולאחר מכן יפתחו בפנייך שלושת ה"צעדים" הבאים בדרך שלך לחזרה למשקל שתמיד רצית: סרטוני תזונה, כושר, ומוטיבציה.

סרטוני התזונה: יובילו אותך צעד צעד, אל עבר ההבנה של הדרך בה גופך עובד בכל הנוגע לאוכל, ויובילו אותך לתובנות שיגרמו לך לעצור מרצונך וללא מאמץ, אכילה של מאכלים מסויימים, וכמויות מסויימות.

סרטוני המוטיבציה: כדי להגיע לשינוי חיצוני יש צורך בשינוי פנימי. סדרת סרטוני המוטיבציה הם סרטונים עוצמתיים שיעזרו לך לעשות שינוי תפיסתי בכל הנוגע להתמודדות עם קושי. אלו סרטונים שיזכירו לך מי את, כמה את חזקה, וכמה כוח יש לך להתמודדות מול קושי.

סרטוני הכושר: הגוף שלך רוצה לחזור לעצמו. יכול להיות שכושר נשמע לך כרגע כמו דבר קשה, או כמטלה שחייבים לעשות, אבל למעשה פעילות גופנית היא דבר בסיסי שהגוף שלך בנוי לבצע, ושבלעדיו הוא נובל. האנרגיה שלך נמצאת גם במישור הפיזי, ואימוני הכושר שלנו יובילו אותך, לאט לאט, בחזרה לאהבה לספורט, לתנועה, בהרבה אדרנלין וכיף. האימונים מתבצעים ע"י  הילה תוך מתן דגשים והסברים, 6 ימים בשבוע, למשך 10-20 דקות בכל יום, בדרגת קושי קלה.

חשוב שתדעי – אימוני הכושר הם חלק חשוב מאוד בתוכנית, אך החלקים החשובים ביותר הם התזונה והמוטיבציה. אנחנו מאמינים שקודם כל צריך לשלוט בכמות האנרגיה שנכנסת אלינו לגוף, ורק לאחר מכן- להשקיע בשריפת אנרגיה עודפת.

התוכנית בנויה כך שבכל יום תדעי איפה את על המסלול לעבר משקל היעד שלך, ובכל יום תתקדמי עוד שלושה צעדים, עד ההצלחה. כך, במינימום זמן בכל יום, השינוי יחלחל לתוכך ויהפוך להיות חלק משגרת חייך.

תוכניות רבות יגידו לך שהמטרה שלך היא להינות. זה לא נכון.

המטרה שלך היא לרדת במשקל, וההנאה היא בחירה. אנחנו מאמינים שבתוכנית הזו, את תחווי הנאה יוצאת דופן, אך הדבר החשוב הוא שתמיד תהיי עם המטרה מול העיניים- ללמוד איך לעשות את זה, איך לרדת במשקל אחת ולתמיד! לכן, הליווי הוא יומיומי, המשימות שלך יהיו יומיומיות, וההתקדמות תהיה תמידית ומתמשכת.

חשוב שתדעי, בסדנא הזו את לא לבד! בכל שלב תוכלי ליצור קשר דרך האתר, ואנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי. השקענו מחשבה רבה בתכנון האתר, במידע חשוב והסברים מפורטים ילוו אותך בכל שלב. אנו ממליצים לקרוא את הסברים במרכז התמיכה ולראות את סרטון ההסבר לתוכנית במלואו.

מאחלים לך הצלחה רבה, בכל אשר תחליטי. אנו מבטיחים לעשות הכל כדי להצדיק את האמון שאת נותנת בנו.

הילה ואריאל בן עמרם.

החלטת להתחיל בתוכנית? מצויין, לחצי על התחלה ומיד יפתח בפנייך שאלון אישי. 

השאלון, יבנה עבורך תוכנית לירידה במשקל, עם דגשים אישיים, יעדים, והתאמה מירבית לצורך שלך. 

בסיום השאלון, תביני טוב יותר מה את הולכת להשיג, ותוכלי לקבל החלטה מושכלת. חשוב לנו שתחליטי להירשם רק אם את מאמינה בעצמך ובמטרה שלך, ובטוחה שאת מתכוונת להתמיד ולהיות חלק מהתכנית לאורך כל הדרך.  

 

בהצלחה! 

אין צורך להיות בכושר כדי להתחיל בתוכנית. למעשה, הרעיון הוא להחזיר אותך לכושר ברמה סבירה כך שהאנרגיות שלך יעלו ותרגישי טוב לאורך התהליך. תוכנית הכושר, שהיא רק חלק מתכנית, בנויה בצורה הדרגתית ומהנה ומתבצעת ע"י הילה תוך מתן דגשים ואפשרויות ליישום קל גם למי שקשה לה. 

את גם לא חייבת לאהוב ספורט בצורה בלתי רגילה. את רק חייבת לאהוב את עצמך, ולאט לאט לאפשר לעצמך תפקוד בריא ומלא חיוניות, דרך תנועה, דופק ונשימה. אין צורך לקרוא לזה ספורט או כושר, רק שימוש בגוף כמו שהוא בנוי להיות. 

 

כמעט בכל יום נבצע אימון סוחף וקליל, שיתן לנו המון כוח להמשך. לאורך התוכנית האימונים יעלו מעט ברמת העצימות. 

האימונים יכללו אימוני FULL BODY (תנועה של כל הגוף), אימוני טאבטה קצרים, אימוני בטן, רגליים ועוד. כל אימון נפתח בחימום, ונסגר במתיחות. 

חשוב לציין שבמרבית האימונים יש צורך במזרן אימונים/יוגה, ואין צורך בציוד נוסף מעבר לכך. 

 

התחילי עכשיו את השאלון האישי שלך וגלי תוך כמה זמן החלום יתגשם והשינוי יקרה כמו שרצית, 

בהצלחה!

מהר מאוד. 
במידה ותמלאי אחר ההוראות, ותתמידי בכניסה יומיומית לתכנית , את תלמדי איך יורדים במשקל ובקלות- התוצאות יגיעו מהר משאולי ציפית. 

התכנית כוללת מעקב אישי אחר פרמטרים שונים, והמערכת יוצרת לך תצוגה ברורה לגבי הנקודה בה את עומדת בכל רגע נתון, ביחס ליעד שלך. כלומר, בכל יום את תראי בדיוק כמה התקדמת, תראי את שינוי הגישה ושינוי ההרגלים שלך ממש על הגרף, ותוכלי ללמוד מהן הנקודות אותן את צריכה לשפר ואיפה את מצליחה ומצטיינת. הפרמטרים יאפשרו לך להבין מהן נקודות החולשה המרכזיות שגרמו לך לעלייה במשקל, היכן כדאי להשקיע יותר מאמץ ולימוד, על מנת ללמוד מהטעויות ולצמוח. 

ככל שתביני טוב יותר את ההרגלים האישיים שלך, ותשלימי ידע חסר כדי לתקן טעויות, ההתקדמות שלך תהיה מהירה מאוד ואת תראי תוצאות מדהימות.

חבל על כל יום שעובר, הגיע הזמן לעשות את הצעד ולהחזיר לעצמך את הגוף החטוב והאנרגטי שלך, לחצי כאן כדי להתחיל.

האימונים בתוכנית הם אימונים אירוביים ומתבצעים ללא ציוד מיוחד מלבד מזרן יוגה. 

אנו נבצע אימונים אנרגטיים ומהנים, בעזרת משקל הגוף, תוך מתן דגשים חשובים לשמירה על גוף בריא. 🙂

בהחלט כן, התכנית מתאימה גם לגברים. 

אך חשוב לדעת שכיוון שרוב לקוחותנו הן נשים, הפניות בסדנא מתבצעות בלשון נקבה, (לדוגמא נאמר "את" ולא "אתה").

אנו מאמינים שגבר אמיתי מסוגל לשמוע פניות בלשון נקבה ולא להירתע מכך.