שאלות נוספות

למה שהפעם זה יעבוד? 

התוכנית של הילה בן עמרם לא דומה לכל מה שכבר ניסית. הפעם, זו תוכנית שעונה על כל ההיבטים שבגללם עלית במשקל: 

 1. תזונה: נכנסת למצב של התמכרויות לחומרים מסויימים שנמצאים באוכל. הגוף שלך לא בנוי אליהם, ונכנס בטעות ל"לופ" אין סופי של רעב, אכילה והשמנה. בתוכנית התזונה "ייפקחו לך העיניים" בנושא הזה, ונביא אותך למצב של סלידה מחומרים אלה והוצאה שלהם מהתפריט שלך. 
 2. מוטיבציה: אין הצלחה בלי כאב. וכשמתחילים להיגמל ומשנים הרגלים ודפוסים, זה כואב וזה קשה. כוח הרצון נעלם מהר מאוד. זה בדיוק מה שקרה לך בכל תוכנית אחרת. הדגש בתוכנית שלנו הוא לשמור אותך בפוקוס ומוטיבציה לאורך זמן, ולתמיד. ואת עומדת להרוויח את השינוי הזה גם בשאר התחומים בחייך.
 3. כושר: מכירה את זה שאת נרשמת לסטודיו או לתוכנית כושר אינטרנטית, ועומדת מולך מאמנת רזה שבשבילה הכל "קליל" והיא מצפה ממך לבצע אימון של 45 דקות שבשבילה ממש "מרים את האנרגיה"? מכירה את זה שבשבילך אימון כזה יוצר "השבתה" של כל השרירים לשבוע, ואת מאבדת את כל האנרגיה שכבר היתה לך?
  הנסיון העשיר שלנו באימונים 1X1 נתן לנו את ההבנה איך זה מרגיש, ואיך צריך להיראות אימון למי שמתחילה מחדש לחזור לעצמה. בסדרת האימונים של הילה כל אימון אורך מקסימום 25 דק' וזה כולל חימום ומתיחות, כלומר מקסימום 15 דק' עבודה נטו. 
  שריפת השומן מתבצעת הרבה יותר מהר, וזאת בעזרת הסוד שייחשף כבר ביום ההרשמה הראשון. 
  כבר מהאימון הראשון תתחילי לראות תוצאות, שיביאו לעלייה ברמת המוטיבציה. הגוף שלך יאהב את זה, והאהבה לאימונים שאולי שכחת אי שם בעבר, תחזור אלייך.
  אבל הכושר זה לא העיקר: התוכנית עוטפת אותך באלמנטים של העצמה אישית, שינוי פנימי ושינוי גישה לחיים. וזה מה שיחזיר אותך להיות מי שאת: חטובה, יפה ואנרגטית. 
  את זה לא תמצאי בשום תוכנית אחרת בישראל.  

  הגיע הזמן.

 • כן, מכמה סיבות: 
 • בתוכנית אינטרנטית אפשר להעביר לך הרבה יותר ידע וכלים.
 • בתוכנית אינטרנטית את יכולה לחזור על התכנים כמה וכמה פעמים עד להבנה מלאה. 
 • בתוכנית אינטרנטית המאמנת שלך יכולה ליצור אפקטים ומערכות חדשניות שיעזרו לך ללמוד ולהפנים גישות חדשות טוב יותר. 
 • בתוכנית אינטרנטית אפשר להעביר אינסוף שעות של ידע וכלים בלי שתצטרכי לשלם 100-350 ש"ח לכל שעה.
 • תוכנית אינטרנטית נמצאת איתך בכל מקום וזמינה לך בכל רגע.

 

ודבר אחרון: התוכנית שלנו כל כך מהנה וחדשנית, שיהיה לך חשק להיכנס אליה מספר פעמים ביום.

הגיע הזמן. 

בפשטות: כן. כבר בשלב ראשון תגלי באיזה תאריך תהיי במשקל היעד שלך. התאריך הזה ומשקל היעד, ילוו אותך לאורך כל התוכנית ותוכלי לדעת באיזו נקודה את נמצאת ביחס אליהם בכל רגע נתון. 
בתוכנית תקבלי את כל הכלים שיאפשרו לך לרדת במהירות, בהנאה, ובתחושת העצמה אישית. 
עכשיו הכל תלוי בך. 
יש את אלו שלא באמת רוצות לרדת במשקל. טוב להן באיזור הנינוחות הזה, והרשמה לתוכניות שונות רק מהווה תירוץ והצדקה למצב שלהן. בנות כאלו תמיד יחפשו מה לא טוב, ולמה גם הפעם זה לא עובד.
גם את אלה אנחנו מתכוונים לשנות, אבל אנחנו זקוקים לשביב של רצון אמיתי להיאחז בו, לתת לו לצמוח.
האם יש בך רצון אמיתי להצליח?